Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola z * są obowiązkowe.
11 wpisów.
Jarosław Sułkowski napisał/a 18 lipca 2022
Firma godna polecenia, naprawdę. Każda prośba związana z ceremonią pożegnania Mamy została spełniona. Pracownicy profesjonalni, nienachalni, pilnujący swoich zadań. Właściciel i Pani Maria empatyczni z dobrym sercem. Wolałbym nie musieć korzystać z usług firmy pogrzebowej, ale jeśli będzie trzeba to do Państwa wrócę.
Grażyna napisał/a 23 czerwca 2022
Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu przewozu i pogrzebu, wszystko odbyło się tak jak nas zapewniano - polecam
Ela P z rodziną napisał/a 30 maja 2022
Bardzo dziękuję za pomoc Pani z biura firmy pogrzebowej Patora oraz Panom pracującym na samym pogrzebie, bardzo eleganccy i mili. Wszystko odbyło się elegancko - polecamy
Aldona napisał/a 20 kwietnia 2022
B. dobra firma w Zgierzu dużo osób ich zna. Polecam
Dominik Jerociński napisał/a 9 marca 2022
Polecam skorzystać z usług firmy Patora wszystkim osobom, które pragną pożegnać bliskiego z należytym szacunkiem. Naprawdę jestem zadowolony z podejścia pracowników do klienta. Firma warta polecenia.
Zadowolona Klientka napisał/a 25 lutego 2022
Firma Patora bardzo pomogła mi w organizacji uroczystości pogrzebowych mojej babci. Bardzo dziękuję za waszą wiedzę, zaangażowanie i doświadczenie. Uroczystość została przeprowadzona w sposób wzruszający i godny.
Anna Borek z rodziną napisał/a 22 lutego 2022
Nie wiem co dla Państwa było najważniejsze, my mieliśmy ograniczone środki i prosiliśmy o propozycję bardziej racjonalną. Doradzili nam i wyszło taniej niż proponowała konkurencja, polecam firmę Patora ze Zgierza.
Elżbieta Jaworowicz napisał/a 20 stycznia 2022
Dziękuję firmie Patora za organizację uroczystości pogrzebowej mojego męża Patryka. Dla mnie jego odejście było ogromnym ciosem, myślałam, że nie poradzę sobie z kwestiami formalnymi, ale pracownicy wykazali się ogromnym zrozumieniem i taktem. Przeprowadzili mnie przez wszystko i przejęli na siebie większość spraw organizacyjnych.
Matejek Damian napisał/a 20 grudnia 2021
Firma pogrzebowa PATORA pomogła mi we wszystkich kwestiach formalnych i organizacyjnych, za wszystko to bardzo dziękuję. Bez doświadczonych pracowników zakładu pogrzebowego w Zgierzu nie poradziłbym sobie sam. Dzięki wam wszystko odbyło się tak, jak oczekiwałem. Dziękuję jeszcze raz, wasz zakład będę polecać.
Ilona kurek napisał/a 3 listopada 2021
Chciałam w tym miejscu bardzo podziękować pracownikom zakładu Patora za takie wsparcie, zaangażowanie i ogromne doświadczenie. Zwłaszcza pracownicy obsługujący pogrzeb mojego męża wykazali się dużą klasą i taktem. Bardzo dziękuję.
Kazimiera D. napisał/a 29 sierpnia 2021
Wyrazy uznania dla pracowników zakładu Patora za waszą wiedzę i znajomość branży pogrzebowej. Jestem bardzo zadowolona z wyboru waszej firmy. Konkurencyjne ceny, jasno przedstawiona oferta i konkretny personel, a to wszystko przy zachowaniu dużej kultury osobistej. Polecam.