Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola z * są obowiązkowe.
4 wpisy.
Elżbieta Jaworowicz napisał/a 20 stycznia 2022
Dziękuję firmie Patora za organizację uroczystości pogrzebowej mojego męża Patryka. Dla mnie jego odejście było ogromnym ciosem, myślałam, że nie poradzę sobie z kwestiami formalnymi, ale pracownicy wykazali się ogromnym zrozumieniem i taktem. Przeprowadzili mnie przez wszystko i przejęli na siebie większość spraw organizacyjnych.
Matejek Damian napisał/a 20 grudnia 2021
Firma pogrzebowa PATORA pomogła mi we wszystkich kwestiach formalnych i organizacyjnych, za wszystko to bardzo dziękuję. Bez doświadczonych pracowników zakładu pogrzebowego w Zgierzu nie poradziłbym sobie sam. Dzięki wam wszystko odbyło się tak, jak oczekiwałem. Dziękuję jeszcze raz, wasz zakład będę polecać.
Ilona kurek napisał/a 3 listopada 2021
Chciałam w tym miejscu bardzo podziękować pracownikom zakładu Patora za takie wsparcie, zaangażowanie i ogromne doświadczenie. Zwłaszcza pracownicy obsługujący pogrzeb mojego męża wykazali się dużą klasą i taktem. Bardzo dziękuję.
Kazimiera D. napisał/a 29 sierpnia 2021
Wyrazy uznania dla pracowników zakładu Patora za waszą wiedzę i znajomość branży pogrzebowej. Jestem bardzo zadowolona z wyboru waszej firmy. Konkurencyjne ceny, jasno przedstawiona oferta i konkretny personel, a to wszystko przy zachowaniu dużej kultury osobistej. Polecam.