Opinie

Doskonała
Na podstawie 11 opinii
Sylwia Domańska
Sylwia Domańska
2022-07-28
Odejście bliskich to bardzo trudny czas, w którym trzeba poradzić sobie nie tylko ze swoimi emocjami, ale również z całą masą formalności. Dziękuję Właścicielowi i Pracownikom firmy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej, ale także za życzliwość i empatię okazaną nam. Bardzo polecam.
Jarek Sułkowski
Jarek Sułkowski
2022-07-18
Firma godna polecenia, naprawdę. Każda prośba związana z ceremonią pożegnania Mamy została spełniona. Pracownicy profesjonalni, nienachalni, pilnujący swoich zadań. Właściciel i Pani Maria empatyczni i z dobrym sercem. Wolałbym nie musieć korzystać z usług firmy pogrzebowej, ale jeśli będzie trzeba to do Państwa wrócę.
Maria Fremel
Maria Fremel
2022-06-01
Dziękuję w trudnej chwili za empatię i pomoc.
Tomasz Mila
Tomasz Mila
2021-09-30
Firma z pełnym profesjonalizmem. Podchodzą do bliskich zmarłej osoby z wielkim szacunkiem i współczuciem. Wyprawili piękną ceremonię naszej Babci. Pomogli nam we wszystkich sprawach. Grzegorzu bardzo dziękujemy.
janusz perek
janusz perek
2021-01-24
Z całego serca polecam, pełen profesjonalizm. Pogrzeb odbył sie godnie i z szacunkiem dla zmarłego jaki i żałobników. Wszystko załatwione szybko i sprawnie. Jeszcze raz polecam.
Małgorzata Pawłowska
Małgorzata Pawłowska
2021-01-21
Dziękuję za zorganizowanie pięknego pożegnania mojej mamy. Doradztwo, pomoc, profesjonalizm a przede wszystkim życzliwe podejście do człowieka w tak trudnych chwilach. Wszystko na najwyższym poziomie! Dziękuję raz jeszcze!
Gosia Graczyk
Gosia Graczyk
2020-12-25
Najwyższy profesjonalizm i ogromna empatia i wsparcie na każdym etapie .
Anna Stępniak
Anna Stępniak
2020-02-26
Profesjolna i kompletna obsluga. Kompetentni i życzliwi ludzie. Wysoka kultura i szacunek. Polecam.

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola z * są obowiązkowe.
20 wpisów.
Bartłomiej Malęga napisał/a 12 stycznia 2024
pragniemy wyrazić uznanie za profesjonalne dopełnienie wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Państwa zaangażowanie, troska o detale oraz dbałość o każdy aspekt ceremonii sprawiły, że mogliśmy skupić się na przeżywaniu żalu i uczczeniu pamięci naszego ukochanego, mając pełne zaufanie do Państwa działania.
Jerzy G. napisał/a 11 sierpnia 2023
Obsługa ceremonii na najwyższym poziomie, tak samo jak oprawa pogrzebowa. Kwiaty i muzyka były piękne i doskonale dobrane. Zakład stanął na wysokości zadania.
Jarosław Kukiel napisał/a 19 lipca 2023
Dziękujemy za perfekcyjne przygotowanie ceremonii pogrzebowej i zaangażowanie w zapewnienie dostojnego pożegnania dla naszej ukochanej babci. Wszelkie detale były dopracowane, a Wasza profesjonalna obsługa sprawiła, że czuliśmy się zaopiekowani na każdym kroku.
Janusz K. napisał/a 16 maja 2023
Firma Patora to na prawdę solidne usługi za niewygórowana cenę, wycenili pogrzeb najtaniej w Zgierzu. Polecam
Lidia Janachowska napisał/a 9 marca 2023
Z usług pogrzebowych Patora korzystamy już drugi raz. Cały pogrzeb został zorganizowany w sposób profesjonalny i z dbałością o najmniejsze detale. Firma godna zaufania.
Ewa.B napisał/a 30 stycznia 2023
Uzyskaliśmy kompleksową pomoc już od pierwszego kontaktu, zakład zajął się wszystkimi formalnościami urzędowymi i organizacją pogrzebu. Dodatkowo uzyskaliśmy ogromne wsparcie i zrozumienie. Pełen profesjonalizm
Halina Bajorek napisał/a 3 stycznia 2023
Dziękuję za wspaniałą organizację, z pełną świadomością polecam firmę. Wszystko organizowane jest perfekcyjnie.
Anna napisał/a 22 grudnia 2022
Jestem bardzo zadowolona z usług zakładu pogrzebowego. Pracownicy byli niezwykle profesjonalni i pomocni, a ich empatyczne i wyrozumiałe podejście było dla nas wsparciem w trudnym momencie. Każdy etap organizacji pogrzebu przebiegł sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Z całego serca polecam ten zakład pogrzebowy.
Karolina Kowalewska napisał/a 5 grudnia 2022
zakład pogrzebowy godny zaufania, zostaliśmy obdarzeni szacunkiem. Firma dostosowała się do naszych oczekiwań i możliwości finansowych. Firma pogrzebowa Patora zorganizowała uroczystość w sposób wzruszający i podniosły.
Jarosław Sułkowski napisał/a 18 lipca 2022
Firma godna polecenia, naprawdę. Każda prośba związana z ceremonią pożegnania Mamy została spełniona. Pracownicy profesjonalni, nienachalni, pilnujący swoich zadań. Właściciel i Pani Maria empatyczni z dobrym sercem. Wolałbym nie musieć korzystać z usług firmy pogrzebowej, ale jeśli będzie trzeba to do Państwa wrócę.
Grażyna napisał/a 23 czerwca 2022
Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu przewozu i pogrzebu, wszystko odbyło się tak jak nas zapewniano - polecam
Ela P z rodziną napisał/a 30 maja 2022
Bardzo dziękuję za pomoc Pani z biura firmy pogrzebowej Patora oraz Panom pracującym na samym pogrzebie, bardzo eleganccy i mili. Wszystko odbyło się elegancko - polecamy
Aldona napisał/a 20 kwietnia 2022
B. dobra firma w Zgierzu dużo osób ich zna. Polecam
Dominik Jerociński napisał/a 9 marca 2022
Polecam skorzystać z usług firmy Patora wszystkim osobom, które pragną pożegnać bliskiego z należytym szacunkiem. Naprawdę jestem zadowolony z podejścia pracowników do klienta. Firma warta polecenia.
Zadowolona Klientka napisał/a 25 lutego 2022
Firma Patora bardzo pomogła mi w organizacji uroczystości pogrzebowych mojej babci. Bardzo dziękuję za waszą wiedzę, zaangażowanie i doświadczenie. Uroczystość została przeprowadzona w sposób wzruszający i godny.
Anna Borek z rodziną napisał/a 22 lutego 2022
Nie wiem co dla Państwa było najważniejsze, my mieliśmy ograniczone środki i prosiliśmy o propozycję bardziej racjonalną. Doradzili nam i wyszło taniej niż proponowała konkurencja, polecam firmę Patora ze Zgierza.
Elżbieta Jaworowicz napisał/a 20 stycznia 2022
Dziękuję firmie Patora za organizację uroczystości pogrzebowej mojego męża Patryka. Dla mnie jego odejście było ogromnym ciosem, myślałam, że nie poradzę sobie z kwestiami formalnymi, ale pracownicy wykazali się ogromnym zrozumieniem i taktem. Przeprowadzili mnie przez wszystko i przejęli na siebie większość spraw organizacyjnych.
Matejek Damian napisał/a 20 grudnia 2021
Firma pogrzebowa PATORA pomogła mi we wszystkich kwestiach formalnych i organizacyjnych, za wszystko to bardzo dziękuję. Bez doświadczonych pracowników zakładu pogrzebowego w Zgierzu nie poradziłbym sobie sam. Dzięki wam wszystko odbyło się tak, jak oczekiwałem. Dziękuję jeszcze raz, wasz zakład będę polecać.
Ilona kurek napisał/a 3 listopada 2021
Chciałam w tym miejscu bardzo podziękować pracownikom zakładu Patora za takie wsparcie, zaangażowanie i ogromne doświadczenie. Zwłaszcza pracownicy obsługujący pogrzeb mojego męża wykazali się dużą klasą i taktem. Bardzo dziękuję.
Kazimiera D. napisał/a 29 sierpnia 2021
Wyrazy uznania dla pracowników zakładu Patora za waszą wiedzę i znajomość branży pogrzebowej. Jestem bardzo zadowolona z wyboru waszej firmy. Konkurencyjne ceny, jasno przedstawiona oferta i konkretny personel, a to wszystko przy zachowaniu dużej kultury osobistej. Polecam.
Facebook